صفحه اصلی » درباره ما

معرفی شرکت

شرکت پارس گرانیت رفسنجان، بزرگترین تولید کننده موزاییک و کفپوش های بتنی در انواع گرانیت (Granite)، نیچراستون (Nature Stone)، روستیک (Rustic)، و نیز انواع جدول و پله جهت پیاده روسازی، پارک سازی، محوطه سازی و .... در ایران می باشد که در سال ۱۳۸۴ با سرمایه ای بالغ بر یکصد میلیارد و با ظرفیت ۱،۰۰۰،۰۰۰ متر مربع سنگ در شهرک صنعتی رفسنجان احداث و شروع بکار نموده است.
محصولات این شرکت بوسیله پیشرفته ترین ماشین آلات و آخرین تکنولوژی ساخت سنگهای مصنوعی (خریداری شده از شرکت لونجینوتی Longinotti ایتالیا) تولید و پس از انجام آزمایشهای کیفی مختلف به مشتری عرضه می گردد.
انعطاف پذیری در طرح، رنگ، ابعاد و بسته بندی های گوناگون از قابلیت های منحصر بفردی است که محصولات پارس گرانیت را با هر سلیقه ای سازگار می سازد، گواه این موضوع وجود بیش از ۵۰ نماینده فعال در استانها و شهرهای مختلف کشور و صادرات محصول به ورای مرزها می باشد. مقاومت بالای محصولات در برابر عوامل جوی (گرما و سرما و تغییرات دما و نور خورشید) و پایداری رنگ از ویژگی هایی است که اهمیت اساسی دارد.
در ضمن این مجموعه در لیست تامین کنندگان مجاز شهرداری تهران و اکثر شهرداری هایی کشور و مورد تایید ارگان های دولتی و غیردولتی و دهیاریها قرار گرفته و اداره محترم استاندارد کشور آزمایشگاه این مجموعه را به عنوان آزمایشگاه اکرودیته همکار معرفی کرده است.


محصولات کارخانه

انواع محصولات:
۱- طرح گرانیت(تک لایه) و موزاییک دولایه: گرانیت تک لایه با بیش از بیست رنگ و در ابعاد ۳۳*۳۳، ۴۰*۴۰، ۶۰*۴۰، ۶۰*۶۰ تولید می شود. ضخامت این محصول ۲سانتی متر است. موزاییک دولایه نیز با دانه بندی های مختلف درشت و ریز و در رنگ های متنوع با ابعاد ۴۰*۴۰ و ضخامت ۳سانتی متر، تحت عنوان پارس موزاییک تولید و عرضه می شوند.

۲- نیچراستون: این محصول در سه سایز ۲۰*۲۰، ۴۰*۲۰، ۴۰*۴۰ و در دو رنگ آجری و خاکستری تولید می شود. ضخامت این محصول ۳ سانتی متر می باشد.

۳- جدول و پله: سنگ های جدول و پله در بیش از بیست رنگ تولید می شوند. ابعاد جداول ۴۰*۲۰، ۴۰*۳۵، ۴۰*۷۰ و ... و با ضخامت ۷سانتی متر می باشد. پله و زیرپله نیز با ضخامت ۳ سانتی متر و ۲ سانتی متر در ابعاد ۴۰*۱۴۰ و ۲۰*۱۴۰ و .... عرضه می گردد.

۴- رستیک پولیشی: شامل طرح های محرابی، موج دریا، خطوط موازی، صخره ای، و عنکبوتی می باشد که با ابعاد ۴۰*۴۰ و ضخامت ۲ سانتی متر با رنگبندی متنوع سفید، زرد، قرمز، خاکستری، سفیددانه مشکی و ... تولید می شود.

۵- رستیک غیرپولیشی: شامل طرح های آجرفروش، طرح سنگ، شطرنجی، نابینا، خشتی و دکوراتیو می باشد. انواع رستیک غیرپولیشی در رنگ های سفید، زرد، قرمز، خاکستری و ... و در ابعاد ۴۰*۴۰ و با ضخامت ۲سانتی متر تولید می شوند. طرح دکوراتیو ویژه نما با ابعاد ۶۰*۴۰ و طرح خشتی با ابعاد ۲۰*۲۰ و ۲۰*۱۰ و ضخامت ۳ سانتی متر تولید می شود.

۶- واش بتن و گرانیت سوزنی: واش بتن(کف) در رنگ های مختلف و با ابعاد ۴۰*۴۰ و ضخامت ۳ سانتی متر تولید می شود. گرانیت سوزنی ویژه نما بوده و در سایز های ۴۰*۴۰، ۴۰*۷.۵، ۴۰*۱۲.۵ و ... و رنگبندی متنوع تولید و عرضه می شود.

کلیه محصولات با فشار پرس ۹۰۰تن و با سیستم بخت بخار تولید می شوند.


معرفی هیئت مدیره


-آقای محمدحسن نژادی

-آقای محمدمهدی حیدری

-آقای یدالله طالبی

-مرحوم سیدمحمد حسینی